ZIAJA Krem do rąk z ceramidami i koncentratem lipidowym

Dzisiaj pod lupę pójdzie krem do rąk z Ziaji, który nabyłam w ostatnią sobotę. Produkty z tej firmy są bardzo cenione przez wiele osób, ponieważ za niewielką cenę dostajemy coś, co robi bardzo dobrą robotę. Zresztą, na pewno nie raz miałyście z nimi do czynienia.
W okresie, który teraz panuje moje, jak i Wasze ręce, wystawione są na niezłą próbę. Minusowe temperatury robią z nimi swoje, a jeśli ktoś, jak ja, nie nosi rękawiczek to sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana. Dlatego szukałam, szukałam, aż w końcu znalazłam idealny krem.
Zadania kremu:
• Poprawienie funkcji barierowych skóry.
• Odbudowanie naturalnej warstwy lipidowej.
• Ochrona skóry, szczególnie suchej, szorstkiej i wrażliwej.
• Zapobieganie odwadnianiu i wysuszaniu naskórka.
• Pielęgnacja oraz wzmocnienie paznokci.
Jest to chyba pierwszy krem do rąk, który na mojej skórze działa tak, jak obiecuje producent. Z szorstkiej, zaczerwienionej skóry dłoni, zwłaszcza na końcach paliczków, stała się ona delikatna i gładka niczym "pupcia niemowlaka". Do tego ma cudowny zapach, do którego na początku nie byłam zbytnio przekonana, ale po 3 zastosowaniach kremu spodobał mi się, jest w nim jednak coś, co przyciąga.
Jeśli szukacie jakiegoś dobrego kremu to polecam wypróbować właśnie ten. Ja kupiłam go w zwykłym sklepie, ale myślę, że w drogeriach typu Natura czy Rossmann również powinien być. Jego cena również zachęca. Za 100 mililitrów płacimy niecałe 5 złotych. Jedyny minus jaki mi się nasuwa to krem nie utrzymuje się na dłoniach zbyt długo i często go dokładam, ponieważ moje dłonie szybko się wysuszają, a nie lubię ich, gdy są szorstkie.
Sponsorowane przez Women Fashion Trend 2020