Zdrowe śniadanie

Każdy dzień zaczynam tak samo, pierwsze co to muszę zjeść śniadanie. Nie jem nic innego niż płatki. Inaczej mój dzień nie będzie udany. Jednak nie chciałabym odżywiać się cały czas tak bardzo nie zdrowo..Jakiś czas temu miałam szansę stworzyć własne płatki śniadaniowe. Chodzi mi o www.mixit.pl/. Możliwości jest baardzo dużo, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Dopiero teraz zaczęłam przywiązywać większą wartość do zdrowego odżywiania się.
W dodatku nie jedząc ich nie wiadomo ile, tylko troszeczkę czujecie się najedzeni. Duży plus za to! Obiecuje sobie, że nie będę jadła słodyczy, tylko raz na jakiś czas i za każdym razem kończy się tak samo.  Myślę, że teraz kiedy mam już te przepyszne płatki zacznę również ćwiczyć bo teraz nie jest to zbyt regularnie. Z nadejściem wiosny myślałam, że będę bardziej zmotywowana do tego aby moje posiłki wyglądały inaczej, popołudnia będę spędzała na rowerze lub rolkach. Jednak myliłam się.
Mam nadzieję, że się poprawię i za jakiś czas będę mogła więcej napisać o moim trybie życia. A może nawet pochwalę się wam jakimiś zdrowymi przepisami na ciekawe śniadania, obiady czy kolacje.
Teraz bardzo dużo się dzieje, ale najważniejsze jest aby jeść posiłki o takich samych porach. Uważam, że kiedy jest szkoła nie za bardzo mi to wychodzi bo lekcje są do godziny 14:20 lub 15:10 więc obiady, kolacje jem o całkiem innych godzinach. A kiedy w weekend mam czas wyspać się po całym tygodniu to przecież nie będę wstawać o 7 aby zjeść śniadanie.
No cóż, mam nadzieję, że w wakacje troszkę się to zmieni.
Moja piżamka - tutaaaaj kliknij
piżamka - kliknij
Sponsorowane przez Women Fashion Trend 2020