Zaufanie

Ile razy już zawiedliście się na kimś, komu ufaliście najbardziej na świecie? Ile tajemnic powiedzieliście jakiejś osobie, która przekazała to innym?
Tak, to chyba jedno z najgorszych uczuć. Zaufanie jest bardzo ważne. Ciężko je zdobyć a bardzo łatwo stracić. W dzisiejszych czasach naprawdę trudno komukolwiek zaufać. Ludzie kłamią nawet wtedy kiedy nie ma takiej potrzeby.
Często zadaje sobie takie pytanie czy mogę komuś zaufać w 100%? Teraz jak o tym myślę, wydaje mi się, że nie. Oczywiście są osoby, którym ufam ale nie potrafię nawet im powiedzieć wszystkiego. Może dlatego, że już nie raz ''przejechałam się '' na kilku osobach. Jeśli ktoś nas zawiedzie, czujemy się źle. Jedni przechodzą to bardziej emocjonalnie a inni zlewają. Wydaje mi się jednak, że więcej osób bierze to do siebie. Chyba nikt z nas nie chciałby stracić jednej z ważniejszych dla nas osób...
Ostatnio znalazłam świetny opis, taki prawdziwy, który świetnie nawiązuje do dzisiejszego posta.

"Wrogowie byli bardziej fair, niż nie jeden przyjaciel "

Czasami nie zdajemy sobie sprawy ile nienawiści kryją w sobie nasi ''przyjaciele''. Ile razy mogliśmy zostać oszukani przez naszego niby przyjaciela. A nasi wrogowie? Mimo tego, że się z nimi nie lubimy to są z całej tej nienawiści do nas bardzo szczerzy. A przyjaciel? To on staje się największym wrogiem... Przyjaźń się kończy. Jak dla mnie gdyby była prawdziwa nigdy by się nie skończyła.
Nie mam 20 czy 10 przyjaciół, jest ich o wiele mniej ale cieszę się. Bo wiem komu ile mogę powiedzieć i nikt więcej się o tym nie dowie.
Na zdjęciach możecie zobaczyć jedną z osób, której bardzo ufam i przy okazji możecie zobaczyć na jej bloga: diamentoowaa <klik>
Moja sukienka -  kliknij tutaj
sukienka Oli  kliknij  tutaj
Różowa sukienka - KLIK  czarna sukienka - klik
Sponsorowane przez Women Fashion Trend 2020