Wszystko po to, aby coś dostać

Wszystko po to, aby coś dostać

Ostatnio znów nie mam czasu na nic, myślę, że aż do świąt właśnie tak będzie. Jednak jak obiecałam to dotrzymam słowa. Mianowicie nieco tematyczny post.
Chyba wiecie, że mój blog posiada własny fanpage - został założony po to, abym miała z wami lepszy kontakt. Dostaje od was wiadomości i zawsze staram się odpisywać. Jednak kiedy coś tam dodam to zazwyczaj są tylko lajki i 2-3 komentarze. Wcześniej nie zwróciłam na to uwagi. Ostatnio przygotowałam dla was konkurs i nagle znalazło się masę osób, które skomentowały. Śmieszne, prawda? Jeśli ja o coś proszę to nie zbyt często ktoś chce pomóc, ale jak jest okazja aby coś dostać to wszyscy pierwsi.
Wiadomo, że nie mam tu tylko na myśli bloga. Jest wiele takich sytuacji, ale chciałam wam przytoczyć moją. Nie zdarzyło mi się to tylko raz! Już kilka razy tak było. Mamy przy sobie kogoś, komu ufamy, pomagamy. Ten ktoś jest przy nas cały czas. Myślimy, że mamy w nim wsparcie. A tu nadarzy się pierwsza, lepsza okazja, gdzie może zyskać więcej i już go nie ma.  
''Aby latać, trzeba pozbyć się balastu. Dlatego zostawili Cię przyjaciele, którzy coś osiągnęli. '' - cytat z książki ''Ta książka cię kocha '' Pewdiepie. Nawet jak byśmy się nie wiadomo jak starali, to i tak będziemy ci najgorsi, jeśli nie mamy nic więcej do zaoferowania. Niestety w tych czasach zdaża się to coraz częściej..
Ludzie zawsze oczekują czegoś dla siebie, ale nigdy nie chcą zrobić, dać nic w zamian. No chyba, że mogą coś za to uzyskać. Nie robią nic bezinteresownie..
Sponsorowane przez Women Fashion Trend 2020