Współpraca

''Jesteś żałosna, dostajesz ubrania za darmo! ''
''Masz bloga tylko dla współpracy ''
''Po co Ci blog? Żeby dostawać darmowe rzeczy! ''
''Twój blog jest do niczego, za co masz te niby współprace ''
''Pewnie masz te wszystkie rzeczy za hajs z bloga! Haha ''
Nie raz już zostałam ''zjechana'' w ten sposób przez innych ludzi. Przeciętna osoba nie rozumie, że ktoś może prowadzić bloga i mieć z tego korzyści. A jak zobaczy, że ona nie musi sobie kupować ubrań, torebek, butów a nawet rajstop to skandal!
A dlaczego tak jest? Bo wy musicie za to płacić a ktoś ma to za prowadzenie bloga.
Niby nic takiego, prawda? No cóż, chyba pora aby każdy założył bloga i starał się o współprace. Przecież to takie łatwe. W takim razie, proszę bardzo. Tyle, że do takich rzeczy trzeba być systematycznym, zachęcać do siebie ludzi i oczywiście wszystko musi mieć ręce i nogi.
W blogosferze jest masa blogów. Są tacy, którzy piszą bloga bez żadnych dodatków i tacy, którzy z tego korzystają.
Mimo wszystko zaczynają się hejty. Nieco wspominałam o tym w poprzednim poście. Ktoś mi napisał: '' Piszesz bloga, więc powinnaś być przygotowana na takie hejty. '' Czego nie rozumiem.
Jaki cel mają te wasze kpiny? Przecież nie przestane pisać bloga z tego powodu. Tylko stracicie czas. Szkoda tylko, że nasi kochani hejterzy nie robią nic. Tylko siedzą i oceniają innych. Najlepiej by było gdyby to oni dostawali wszystko ''za darmo''.
Oczywiście mój blog nie jest tylko dla współpracy. Założyłam go jakieś 3 lata temu i mam aż do teraz. Nie każdy potrafi aż tyle prowadzić bloga. Miałam gorsze dni i usunęłam wszystkie posty ale od 11.05.2013 roku prowadzę go systematycznie, staram się.
Pisząc wszystkie posty czuję się spełniona. Jest to oderwanie się od wszystkiego. Każdemu potrzebna jest chwila dla siebie, w moim przypadku jest to blog.
Zauważyłam również, że wiele blogerek pisze o tym, że teraz wszyscy zakładają blogi aby mieć darmowe ubrania, co jest żałosne. Tak, do tej pory też tak myślałam, ale pomyślcie, że są takie osoby, których nie stać aby jechać do sklepu i kupić spodnie i bluzę za 300zł. Wszyscy radzą sobie jak mogą. Wiem, że niektórzy przesadzają ale z drugiej strony dobrze, że potrafią znaleźć na siebie sposób. A aktorzy? Ludzie, którzy pracują? Dlaczego oni biorą pieniądze za to co robią?
Mam dopiero 16 lat a już staram się zarabiać sama na siebie. Dzięki temu ułatwiam zadanie moim rodzicom. Nie muszą wydawać na mnie tak dużo pieniędzy.
Zapomniałabym, NIE ZARABIAM NA BLOGU PIENIĘDZY.
Kurtka - klik   spodnie - klik kombinezon - klik  Buty - tutaj Torebka - H&M naszyjnik - tutaj sweterek - tutaj
Sponsorowane przez Women Fashion Trend 2020