Wiosno przyjdź!

Znacie to uczucie, gdy wszystko idzie nie tak jak byście chcieli? Czujecie się beznadziejnie, bezradnie i nic nie pomaga? Wydaje mi się, że jest to spowodowane pogodą. Nic mi się nie chce, ale nie jest to takie typowe lenistwo. Absolutny brak chęci do czegokolwiek. Nie mogę się doczekać aż przyjdzie wiosna. Wtedy wszystko budzi się do życia, inne samopoczucie, otoczenie wydaje się być inni. I my jesteśmy lepsi.
Zdecydowanie wolę ciepłe pory roku. Cieszę się, że większość zimy mamy już za sobą.
Dużo więcej pomysłów, inspiracji jest właśnie wiosną. Z czego bardzo się cieszę, bo ładna pogoda tylko motywuje do napisania posta czy wyjścia i zrobienia zdjęć.
Przy okazji nie muszę marznąć. Wracając do zimy - gdy jeszcze był śnieg wykonałam zdjęcia w sukience, ale nie miałam okazji ich tutaj pokazać. Myślę, że to ostatnie ze śniegiem jakie zobaczycie w najbliższym czasie. :) Sukienka pochodzi ze sklepu talya.pl. Kolejny sklep z pięknymi sukienkami, który mogę Wam polecić.
Zdjęcia w sweterku zrobiłam w bardzo słoneczny weekend. Dużo większą przyjemność miałam przy robieniu zdjęć w taką piękną pogodę i jestem z nich bardziej zadowolona.
Sweterek -
Sukienka -Sponsorowane przez Women Fashion Trend 2020
Sponsorowane przez Women Fashion Trend 2020