Wiosenna stylizacja

Zdjęcia, które możecie dziś zobaczyć, bardzo mi się podobają. Postawiłam na pastelowe kolory, które przypominają o wiośnie. Takie, które lubię najbardziej. Padło na pastelowy róż. Jeden z moich ulubionych kolorów.
Narzutka oraz szpilki są właśnie w tym odcieniu. Do tego spodnie z przetarciami i prześliczna torebka również w jasnym kolorze. A jeśli chodzi o torebkę, to muszę przyznać, że jest świetna. Nie tylko ze względu na kolor, ale również zamknięcie. Nie dość, że zamykamy na zatrzask, następnie jest jeszcze zamknięcie na magnes. Dla mnie to świetna opcja, ze względu na to, że wiecznie moja torebka jest rozpięta. Na szczęście ta torebka mnie ratuje!
Często pytacie, skąd zamawiam case na telefon, więc chciałabym Wam pokazać stronę, na której znajdziecie Obudowy z nadrukiem - trendmania.pl. Jest to moja druga obudowa z ich strony i jestem bardzo zadowolona! Szczerze przyznam, że case to jeden z lepszych pomysłów na prezenty dla bliskich, bo przecież praktycznie każdy posiada teraz smartfona. Na stronie znajdziecie obudowy na większość modeli telefonów.
A słyszeliście już o nowych Tiger'ach? Nie przepadam za energetykami i ich nieprzyjemnym zapachem. Tiger wymyślił coś nowego. Drink witaminowy brzmi całkiem fajnie, prawda?
Ma ładny zapach i jest bardzo dobry. Zawiera witaminy i minerały zapewniające 100% dziennego zapotrzebowania! Są dostępne w trzech smakach: jagoda, pomarańcz oraz smak owoców tropikalnych. Każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. :)
Dajcie znać, co myślicie o stylizacji!
Spodnie - KLIK
Buty - pantofelek24.pl
Narzutka -Sponsorowane przez Women Fashion Trend 2020
Torebka - Sponsorowane przez Women Fashion Trend 2020
KUP NA Sponsorowane przez Women Fashion Trend 2020