Winter

W końcu mamy prawdziwą zimę! No prawie.. gdyby nie to, że zamiast śniegu zrobiła się chlapa. Takiej pogody nie lubię. Nie dość, że nie przepadam za zimą, to jeszcze teraz jest tak ponuro, brzydko i nieprzyjemnie.
Pomijając fakt, że jest zimno to muszę przyznać, że uwielbiam zimowe zdjęcia. Lubię je oglądać i robić. Mają taki swój urok. Jednak wytrzymać w takiej temperaturze w sweterku jest naprawdę ciężko. Sama się o tym przekonałam po raz kolejny. Z efektów zazwyczaj jestem zadowolona. W tym roku już udało mi się zrobić takie zdjęcia. Wyszły naprawdę dobrze. Daniel drugi raz miał przyjemność robić mi zdjęcia i muszę przyznać, że całkiem dobrze mu to idzie. Chyba znalazłam sobie kolejnego prywatnego fotografa (pozdrawiam Julkę!). Jeszcze trochę i będzie coraz lepiej. W planach mam naprawdę sporo wspólnych sesji, ale to już niebawem. Takie posty cieszą się dużą oglądalnością, dostaje od Was masę słodkich, wiadomości na temat wspólnych zdjęć oraz prośbami o więcej. Sama przeglądam zdjęcia par i niektóre są urocze. To wszystko tylko motywują do dalszej pracy, za co bardzo dziękuję! Cieszę się, że mogę się z Wami podzielić takimi zdjęciami, z których jestem zadowolona.
A jeśli jesteście zainteresowani to zapraszam na nasze instagramy, gdzie zdjęcia pojawiają się dużo szybciej niż na blogu.
Mój instagram       Instagram Sponsorowane przez Women Fashion Trend 2020
fili, być może niedługo pojawi się tam mini niespodzianka dla Was!
Sponsorowane przez Women Fashion Trend 2020