W poszukiwaniu własnej drogi

Miałam już chyba milion innych blogów. Każdy prędze czy później kończył się taką samą porażką przez moje niezorganizowanie. Jestem na takim etapie swojego życia, że ciągle czegoś szukam. Szukam tego, jak powinnam wyglądać (w sensie bardziej psychologicznym, niż fizycznym).
I myślę, że to właśnie dlatego nie mogę sobie poradzić z "siedzeniem" na jednym blogu. Teraz podjęłam chyba najbardziej przemyślaną decyzję z tym związaną. Chcę spróbować raz jeszcze. Każdy może, ograniczeń nie ma i właśnie to sprawia, że tak bardzo kocham Internet, choć widzę również jego złe strony.
Zmieniłam mocno moje podejście do życia. Już nie jestem osobą, która patrzy na wszystko i mówi "O nie, to się źle skończy". Stałam się teraz bardziej optymistką, choć na wiele spraw i tak patrzę z przymrużeniem oka. Nauczyłam się dostrzegać piękno w naprawdę małych rzeczach i powiem Wam, że wyszło mi to na dobre. Jestem teraz bardziej radosna i uśmiechnięta, niż byłam do tej pory. Z doświadczenia wiem, jak bardzo trudne jest to do osiągnięcia, ale nikomu nie wolno się poddawać. Trzeba wytrwać, bo nagrody są bezcenne.
Sponsorowane przez Women Fashion Trend 2020