''Tylko nikomu nie mów ..''

''Tylko nikomu nie mów..'' - Ile razy usłyszeliście te słowa od bliskich wam osób?
Niestety często nas to spotyka, kiedy ktoś mówi nam coś w tajemnicy i na końcu dodaje właśnie to zdanie. Niby nic, prawda? A jednak. Przecież ta osoba dowiedziała się tego od innych również w tajemnicy a powiedziała Tobie lub wielu innym znajomym. Czy to normalne? Pewnie, że nie. Od razu wiadomo, że takiej osobie nie wolno ufać. Ile osób jeszcze dowie się o tej właśnie informacji, która miała zostać tylko dla wiadomości tej jednej osoby? Z własnego doświadczenia wiem, że nigdy więcej nie powierzę swoich tajemnic osobą, którym kiedyś byłam w stanie powiedzieć wszystko.
Żyjemy w takich czasach gdzie każdy o każdym wszystko wie. Myślimy, że mamy osoby, które interesują nasze problemy, pomogą nam czy mają podobne sytuacje. Wręcz przeciwnie!
Nawet nie zdajemy sobie sprawy czasami, ile rzeczy wiedzą o nas ludzie, o których my nie wiemy nic.
Czy warto powierzać innym swoje tajemnice? Myślę, że nie. Czasami lepiej zachować to tylko i wyłącznie dla siebie niż później żałować, że coś powiedzieliśmy. Są takie dni, kiedy potrzebujemy komuś coś powiedzieć, jednak chyba lepiej to przeczekać. Dzięki temu możemy uniknąć plotek, nieprzyjemnych sytuacji, rozczarowań.
SZALIK - KLIKNIJ TUTAJ (PODAJ CENE W KOMENTARZU:))
BUTY - Moda damska styl uliczny
BUTY - Moda damska styl uliczny
SWETEREK -
SZALIK - KLIKNIJ TUTAJ (NAPISZ CENE W KOMENTARZU)