Osobista Stylistka - Konsultacja On-line

Nazywam się Adrianna Miszczyńska i jestem Stylistką. Pomagam kobietom w wykreowaniu ich wizerunku poprzez kompleksowe usługi stylizacyjne: analizę stylu i sylwetki, przegląd szafy, wymianę garderoby, wspólne zakupy, szkolenia ponieważ wierzę, że każda kobieta zasługuje na to by być lepszą wersją siebie, wyglądać i czuć się lepiej w swojej skórze a ja mam moc wspierania kobiet w dążeniu do ich pragnień i marzeń.
W zakłace WSPÓŁPRACA znajdziesz zakres usług jakich udzielam jako Osobista Stylistka, Personal Shopper i Kreator Wizerunku
tu
. Jedną z nich jest współpraca on-line, wirtualna.
Gorąco zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i polubienia Fanpage
tu  oraz
dołączenie do mojej grupy Stylowa Pasja
tu
. Będziesz tam na bieżąco ze wszystkimi nowinkami, wpisami na blogu, poradami.
Dziś chciałam Was zapoznać ze szczegółami usługi konsultacji on-line.
Follow me on:
Co oferuje usługa on-line?
Wygodę konsultacji z każdego miejsca w którym się znajdujesz np. zza granicy, z domu, w godzinach które pasują Tobie, np. po pracy, wieczorem, czy w weekend.
Nie tracić czasu i pieniędzy na dojazd na spotkanie ze stylistką, parking, stanie w kolejkach w centrach handlowych, czy do przymierzalni. Konsultacja odbywać się może początkowo drogą mailową, aby zebrać od Ciebie szereg informacji na Twój temat, poprzez Facebook Messenger oraz Skype.
W zamian otrzymujesz szereg potrzebnych i praktycznych informacji gotowych do użycia od zaraz, bez konieczności wychodzenia z domu.
Wspólne zakupy? W czasach gdy robimy je on-line z jednego sklepu z darmową dostawą do domu i możliwością odesłania rzeczy które na nas nie pasują nigdy nie było to łatwiejsze i wygodniejsze!
Wybór rzeczy dla Ciebie zostaw mi, podeślę Ci gotowe przykłady na zestawy ubraniowe i zasugeruję co należałoby kupić, co pasuje do Twojej sylwetki, osobowości, jakie braki należy uzupełnić. Brzmi jak bajka? Ale to wszystko jest możliwe, czytaj dalej.
KONSULTACJA ON-LINE:
Tylko 149zł/h - usługa  odbywa się po zaksięgowaniu płatności bankowej bądź PayPal
Analiza Sylwetki
Analiza Stylu
Konsultacja On-Line Czas trwania usługi: 3 godziny (z możliwością dokupienia dodatkowych godzin)
Konsultacja on-line w przypadku gdy nie jesteś pewna czy dana część garderoby lub rzecz, którą zamierzasz kupić pasuje do Ciebie, Twojego stylu, sylwetki. To usługa dla Ciebie gdy nie wiesz jak zestawiać ze sobą zestawy do pracy, na co dzień, na weekend, na specjalne uroczystości itd. To także analiza twego stylu oraz twojej sylwetki z pratycznymi wskazówkami do użycia od zaraz.
Tylko teraz
149zł/h konsultacji on-line!
Co zyskujesz?
- Konkretne rozwiązania, dopasowane do Twojej osobowości oraz stylu życia
- Wskazówki, jak nową wiedzę wykorzystywać w praktyce
- Czas, pieniądze i nerwy, których nie tracisz na kolejne błędne decyzje
Zgłoś się do mnie, razem omówimy jak mogę Ci pomóc poczuć się lepszą wersją siebie i wyglądać jak milion dolarów.
Zdjęcia są rezultatem sesji wizerunkowej a wykonała je utalentowana Natalia
tu   tutaj  i tu . 
Każdy z nas chciałby osiągnąć sukces a media społecznościowe są w stanie bardzo nam w tym pomóc. Zapraszam Cię więc na darmowe wyzwanie pt: 'Budowanie społeczności na Instagramie a marka osobista' w przyszłym tygodniu od 1 października 2018 na mój profil i Instagram stories tu
Zapraszam Cię również do mojej grupy
Stylowa Pasja
na Facebooku.
Znajdziesz tam codzienne posty z zakresu motywacji, modowe porady, moje wystąpienia live - z zakresu stylizacji i
 kreowania wizerunku, możliwość zadawania pytań stylistce i wiele innych ciekawych rzeczy.
Pozdrawiam Adriana.