Muszka-nie tylko dla mężczyzn.

Witajcie, dzisiaj mam dla was stylizacja która jest połączeniem elegancji i sportowego akcentu. Główną rolę gra muszka w kolorze bordo, jest to jeden z tych dodatków, które sprawiają że żadna stylizacja nie jest nudna, choćby nie wiem jak prosta. Do wyboru jest ich mnóstwo od gładkich we wszystkich kolorach tęczy, do tych w najróżniejsze wzorki. Nigdy nie miałam w szafie ładnej klasycznej koszuli, dlatego postanowiłam to zmienić. Ta którą wam dzisiaj pokazuje pochodzi z sklepu Sinsay, spodobały mi się w niej złote guziki i dopasowany krój. Jej minusem jest to że gniecie się nawet po założeniu kurtki..:( A co do butów to postawiłam na wygodę, ale gdyby zamiast adidasów założyć szpilki, mielibyśmy elegancki zestaw który nadawał by się na wiele okazji :) A wam jak się podoba ? :)
P.S. Wybaczcie potargane włosy, ale był taki wiatr że nawet gdybym czesała je przed każdym zdjęciem to i tak by to nic nie zmieniło :)
P.P.S. Wystawiłam parę rzeczy na moim koncie vinted- KLIK. Co aktualnie sprzedaje możecie zobaczyć w zakładce sklep na blogu :)
Koszula, torebka- Sinsay
Mucha- Allegro
Spodnie- Bershka
Zegarek- Avon
Buty- Nike

xxoo by
Love and babies
Recipes for dinner
Wedding inspiration websites
Stylish young ladies clothing stores online